PORTFOLIO

PORTFOLIO

۱۳۹۹

کلینیک دندانپزشکی

کارفرما
شخصی

ابعاد
۱۰۰ متر مربع

مکان
تهران، سعادت آباد

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

درباره طرح

نگرش حاکم بر طراحی این پروژه نگاهی نو به پتانسیل استفاده از تقارن و قوس‌های طراحی سنتی ایرانی در فضاهای مدرن شهری می‌باشد. در این طرح برای القای احساس فضای بزرگ‌تر در اتاق‌ها، استفاده از آرک‌ها به راهروها محدود شده است. بدین ترتیب هنگامی که مراجعین وارد فضاهای نشیمن و یا مطب‌ها می‌شود سقف بلندتر نگاه افراد را به بالا جلب کرده و باعث می‌شود تا فضا را گسترده‌تر بنظر برسند.

نکته دیگری که در طراحی این فضا مورد توجه بوده و از نقاط قوت آن به حساب می‌آید، استفاده از تقارن است. بدین ترتیب که اتاق معاینه در ابتدا یک پنجره قدی و در گوشه اتاق داشته است. اما با استفاده هوشمندانه از طراحی کابینت‌ها، نه تنها فضای کافی برای قراردادن تجهیزات دندانپزشکی فراهم شده است، بلکه فضا به یک طرح کاملا متقارن تبدیل شده است که بسیار چشم‌نواز است.

پخش ویدیو

نکته دیگری که در طراحی این فضا مورد توجه بوده و از نقاط قوت آن به حساب می‌آید، استفاده از تقارن است. برای مثال در یکی از اتاق‌های معاینه ابتدا یک پنجره قدی و در گوشه اتاق قرار داشته است. اما با استفاده هوشمندانه از طراحی کابینت‌ها، نه تنها فضای کافی برای قراردادن تجهیزات دندانپزشکی فراهم شده است، بلکه فضا به یک طرح کاملا متقارن تبدیل شده است که بسیار چشم‌نواز است. این نگاه در اتاق‌های دیگر نیز مد نظر قرار گرفته است.

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه