دنیا به سرعت در حال تغییر است

ما به شما کمک می کنیم تا به روز باشید

ارزش‌های ما

ما عاشــق کــاری که انــجــام مــی دهیــم هستیــم

به فــکــر مــردم و کــــره زمیــــن هستــیــم

هیچ گاه از یادگیری دست نمی‌کشیم

فلسفه شرکت

فلسفه اصلی زون استودیو ایجاد راه حل‌های منحصر به فرد و خیره کننده از لحاظ زیبایی شناسی خیره کننده برای مشتریان خود است. این کار بوسیله پیش برد سریع پروژه ها با استفاده از سبک های منحصر بفرد معماری و دکوراسیون داخلی انجام می‌شود. حتی اگر در ذهنتان ایده روشنی از آنچه می‌خواهید ندارید، ما به شما کمک می کنیم تا به نتیجه‌ای که آرزویش را داشتید برسید.

ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم تا از عناصر به ظاهر کاملاً ناسازگار در طراحی داخلی یا خارجی هماهنگی ایجاد کنید. آیا می خواهید آثار کلاسیک و هنر انتزاعی را با هم ترکیب کنید؟ مدرن و سنتی؟ آیا هنر ایران قدیم را همزمان با طرح‌های مدرن جامعه امروزی دوست دارید؟ می خواهید یک طراحی دلباز داشته باشید، اما فضای زیادی ندارید؟ مشکلی نیست! هیچ پروژه‌ای برای ما خیلی سخت نیست و در عوض تمام مشکلات تسلیم راه‌حل‌های خلاقانه و پشتکار تیم ما می شود!

مهندس حامد حکمیان

استودیو زون سال هاست که در فعالیت خود را در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی آغاز کرده‌است. در این مدت مهندس حامد حَکمیان، یکی از بهترین تیم‌های متخصصان این حوزه را گرد آورده است. تیم زون استدیو با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها و تجربیات به دست آمده، همیشه بر منحصر به فرد بودن هر مشتری تأکید می کند. یکی دیگر از نقاط قوت ما "غوطه وری عمیق" در پروژه از طریق دریافت داستان مشتری است که به منظور شکل‌گیری راه کاری جامع و کارامد برای به پایان رساندن موفق پروژه انجام می‌دهیم. تجربه و تحقیقات مداوم به ما اجازه می دهد تا نه تنها به بودجه پایبند بمانیم، بلکه بتوانیم در مسیر طراحی، راه حل‌های جسورانه و غیر استاندارد را نیز مجسم کنیم.

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©