PORTFOLIO

PORTFOLIO

۱۳۹۹

واحد مسکونی بام محک

کارفرما
شخصی

ابعاد
۱۲۰ متر مربع

مکان
شهرک خلبانان / تهران

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

در یک نگاه

پروژه واحد مسکونی آپارتمان ارتش شامل تخریب و بازسازی داخلی واحد و باز تعریف فضاهای در اختیار آن بود. نخستین نقطه کانونی این طرح که کاملا تغییر کرد آشپزخانه آن بود. طراحی جدید فضای آشپزخانه را به مکانی بسیار دلبازتر و بزرگ تر از قبل تبدیل کرده است و با استفاده از المان‌های توکار‌، از جمله یخچال، فر و ماشین ظرفشویی، آشپزخانه را به یکی از ارکان زیبایی شناختی واحد مبدل کرده است.

از نکات دیگر قابل توجه این پروژه طراحی و ساخت تمامی مبلمان، دکورها و میز و صندلی‌های آشپزخانه توسط تیم طراحی، نجاری و آهنگری زون استدیو است.

توجه به جزئیات

استفاده از رنگ‌های مکمل و متضاد در این طرح موجب جلب توجه بیننده به المان‌های رنگ و القای حس بزرگ‌تر بودن فضا به مخاطب را انجام می‌دهد. 

خلاقیت در باز تعریف فضا

تیم زون استدیو علاوه برا طراحی و ساخت مبلمان فضای بیرون برای بالکن پشتی واحد، فضای قابل استفاده آن را با ساخت دیواره متحرک دو برابر کرد. بدین ترتیب افراد می‌توانند هم از منظره زیبای پشت آپارتمان لذت ببرند و هم بعد از آن برای حفظ امنیت دوباره دیواره را به حالت اول برگردانند.

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه