PORTFOLIO

PORTFOLIO

۱۳۹۹

پنت هاوس اقدسیه

کارفرما
شخصی

ابعاد
۵۰۰ متر مربع

مکان
تهران

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

در یک نگاه

در این پروژه چندین هدف همزمان دنبال می‌شد: سازماندهی اتاق نشیمن وناهارخوری بزرگ که همه اعضای خانواده بتوانند برای وعده‌های غذایی مختلف و همچنین ایجاد فضای گرم برای ارتباط بین اعضای خانواده در آن جمع شوند. چالش اصلی این پروژه استفاده بهینه از تمامی فضاهای کاربردی ساختمان همراه با در نظر گرفتن مفاهیم زیبایی شناختی دکوراسیون داخلی بود.

توجه به جزئیات

استودیو زون توجه زیادی به خطوط، سطوح و تعامل هماهنگ آنها در همه فضاهای آپارتمان داشته است. تمرکز ما بر توجه به جزئیات به این معنی است که ما تاکید زیادی بر کیفیت ساخت کار خود داریم و در مورد پروژه هایمان بسیار مشتاق هستیم. به همین دلیل است که با هر پروژه ای که انجام می دهیم با احتیاط زیاد رفتار می کنیم طوری که گویی پروژه خودمان است.

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه