PORTFOLIO

PORTFOLIO

۱۳۹۸

گالری So Chic

کارفرما
برند So Chic

ابعاد
۱۲۰ متر مربع

مکان
تهران، دریاچه خلیج فارس

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

در یک نگاه

گالری SoCHic در سال ۱۳۹۸ در مجموعه بام لند تهران آغاز به کار کرد.  طراحی داخلی فضا به سبک مدرن است و در آن بیشترین استفاده از نور طبیعی محیط شده است. چالش اصلی این پروژه استفاده حداکثری از فضا برای نمایش محصولات بوده است. بدین منظور استدیو زون با اجرای دقیق طراحی‌ها.و زمان محدود،‌ ویترین‌های نمایش را مطابق با استانداردهای اروپایی طراحی و اجرا کرده است.

ویترین‌های سفارشی

از آنجا که محصولات متعدد این برند نیاز داشتند که مشتری بتواند از نزدیک آن ها را ببیند، یکی از نیازهای اصلی کارفرما طراحی و اجرای ویترین‌های سفارشی برای این پروژه بود. ویترین‌های شیشه‌ای اجرا شده کاملا توسط گروه زون استدیو طراحی و پیاده شده‌اند.  چالش دیگر این طرح، امنیت کلیه ویترین‌ها بود. نورپردازی داخلی ویترین‌‌ها نیز از نکات چالشی پیش روی گروه بود.

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه