PORTFOLIO

۱۳۹۹

نمایندگی CAMPO MARZIO

کارفرما
برند CAMPO MARZIO

ابعاد
۲۰ متر مربع

مکان
مجتمع تجاری روشا، تهران

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

درباره طرح

CAMPO MARZIO در رم ايتاليا ريشه دارد. اين برند ايتاليايى در توليد نوشت افزارهاى خاص و اكسسورى هاى بيزنس و مسافرتى تخصص دارد. استدیو زون غرفه نمایشگاهی این برند را در مجتمع تجاری روشا نیاوران طراحی و پیاده سازی کرده است.

با توجه به فضای محدود در اختیار هدف این پروژه ایجاد فضایی راحت و “تمیز” بود که به مشتریان کمک کند تا محصولات برند را به راحتی مشاهده کنند. رنگ‌ها به گونه ای انتخاب شده اند که دید مخاطب را بر روی این پروژه متمرکز کرده و آن را از زمینه پشت سر متمایز کنند.

در عین حال با تأکید بر اختلاف رنگ به زمینه احساس فضای بزرگتری را در ذهن مخاطب القا کنند. این طراحی یک محیط غیررسمی و گرم را برای فروشنده و مشتری ایجاد می کند و به آنها اجازه می دهد که در فضایی دلپذیر تعامل داشته باشند.

پروژه‌های بیشتر

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای پروژه بعدی خود مشاوره رایگان تخمین هزینه‌ را رزرو کنید

برای پروژه بعدی خود مشاوره رایگان تخمین هزینه‌ را رزرو کنید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه