PORTFOLIO

PORTFOLIO

شعب برند ایدکس

چندین شعبه

۱۸۰ متر مربع

شعب برند ایدکس

چندین شعبه

۱۸۰ تا ۲۵۰ متر مربع

۰۰۱ __________________

جزئیات قابل تغییر

زون استدیو طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شعب متعدد برند ایدکس را در تهران انجام داده‌است؛ نمایندگی‌های سانا، روشا و پالادیوم در تهران، اطلس مال تبریز و اصفهان از جمله آن ها هستند. طراحی و ساخت دقیق تمامی قطعات توسط گروه زون استدیو انجام شده است. بعلاوه اکسسوری‌ها، نجاری، آهنگری و اجرای مبلمان نیز توسط گروه زون طراحی و اجرا شده‌است. 

__________________ ۰۰۲

استفاده بهینه از فضا

هدف اولیه طراحی داخلی فروشگاه های ایدکس نمایش بیشترین تعداد محصول همزمان با حفظ زیبایی فضای فروشگاه و همچنین دسترسی راحت به محصولات بوده‌است. حفظ تعادل میان محصولات بیشتر و فضای رفت و آمد مناسب در فروشگاه، چالش اصلی این پروژه ها بوده است.

از سوی دیگر طراحی و اجرای اکسسوری‌های لازم برای فضای فروشگاه جزو نکات قابل توجه در این مجموعه پروژه بوده است. تجربه پروژه های ایدکس استدیو زون را قادر ساخت تا در ساخت قطعات زیبا و با کیفیت بالا برای فضاهای فروشگاهی تبحر خاصی پیدا کنند. و پس از اجرای این پروژه سفارش‌های متعددی برای انجام پروژه‌های مشابه دریافت شد.

نمای کلی فروشگاه

گالری

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه