PORTFOLIO

۱۳۹۹

ویلا لواسان یک

کارفرما
شخصی

ابعاد
۱۰۰۰ متر مربع

مکان
لواسان

وضعیت
کامل شده

به اشتراک بگذارید

درباره طرح

این پروژه که در سال ۱۴۰۰ انجام شد شامل تخریب و بازسازی کامل ویلا بود. کارفرمایان می‌خواستند محیطی کاملاً کابردی و گرم داشته باشند تا بتوانند از مهمانان و افراد خانواده به بهترین شکل پذیرایی کنند. با این نگاه تیم زون استدیو با استفاده از رنگ‌‌های گرم در دیوارها و کف فضا و همچنین استفاده بهینه از نورهای طبیعی و مصنوعی طراحی و پیاده سازی این پروژه را انجام داد.

 

کمد و کابینت متعدد

کارفرمای این پروژه خواستار کمدها و کابینت‌های متعدد در فضاهای مختلف پروژه بود. تیم زون استدیو این فضاها را با بالاترین کیفیت و بهترین طراحی تهیه و اجرا کرد.در این میان یکی از نمونه‌های قابل توجه استفاده از فضاهای دور از انتظار برای ساخت کمد و همچنین ایجاد فضای نشیمن اضافه بود که نمونه آن را در زیر می بینید.

گالری

خدمات ما

راه‌ حل‌های خلاقانه در هر پروژه

امروزه طراحی داخلی ، این یکی از نکات کلیدی در چیدمان محیط اطراف ماست. صرف نظر از پیچیدگی و مقیاس پروژه ، ما می‌خواهیم هر یک از مشتریان‌مان بهترین خروجی را با توجه به زمان و بودجه خود بدست آورند. با مطالعه نیازهای مشتری و ارائه بهترین طراحی، استفاده از فناوری‌های مدرن و مدیریت کارآمد پروژه ما آماده ارائه راه حل‌های دست اول برای نیازهای گوناگون شما هستیم. ما همیشه بهترین پیمانکاران را برای همه بخشهایی که آماده اجرای به موقع هر ایده هستند ، انتخاب می کنیم و  در طول سالهای فعالیت‌مان، کار بر روی بیش از ۲۰۰۰۰ مترمربع به پایان رسانده ایم.

icon1.ee8ab451

۰۱

دکوراسیون داخلی

آپارتمان

icon-2

۰۲

خدمات تخصصی

شاپ دراوینگ

icon-7

۰۳

دکوراسیون داخلی

خانه و ویلا

icon-10

۰۴

طراحی و دکوراسیون داخلی

مؤسسات پزشکی

icon-9

۰۵

دکوراسیون داخلی

گالری و بوتیک

icon-3

۰۶

دکوراسیون داخلی

فضای اداری

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

برای تخمین هزینه پروژه بعدی خود مشاوره رایگان بگیرید

رزرو مشاوره

۲۲۸۲۵۸۱۶ ۰۲۱ ( ۹۸) +

© ۲۰۲۲ تمامی حقوق برای زون استدیو محفوظ است.

طراحی توسط Hamila Group ©

تخمین هزینه